0805W8J0272T5E
MFR.Part #
0805W8J0272T5E
JLCPCB Part #
C26019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS