0603WAJ0272T5E
MFR.Part #
0603WAJ0272T5E
JLCPCB Part #
C25994
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS