1210W3J0273T5E
MFR.Part #
1210W3J0273T5E
JLCPCB Part #
C25688
Description
-55℃~+155℃ 200V 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS