1210W3J0224T5E
MFR.Part #
1210W3J0224T5E
JLCPCB Part #
C25684
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS