1210W3J0154T5E
MFR.Part #
1210W3J0154T5E
JLCPCB Part #
C25676
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 333mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS