0603WAJ0273T5E
MFR.Part #
0603WAJ0273T5E
JLCPCB Part #
C25589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS