1210W3J0680T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W3J0680T5E
JLCPCB Part #
C25447
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 68Ω Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS