1206W4J056JT5E
MFR.Part #
1206W4J056JT5E
JLCPCB Part #
C25390
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS