1206W4J0330T5E
MFR.Part #
1206W4J0330T5E
JLCPCB Part #
C25375
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS