LB1C221ME110A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LB1C221ME110A00CE0
JLCPCB Part #
C271423
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 2.5mm 220uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 640mA@100kHz 85mΩ@100kHz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS