0805W8J022JT5E
MFR.Part #
0805W8J022JT5E
JLCPCB Part #
C25301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS