0603WAF140LT5E
MFR.Part #
0603WAF140LT5E
JLCPCB Part #
C270942
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS