0805W4F390LT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0805W4F390LT5E
JLCPCB Part #
C270919
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS