1206W4J0226T5E
MFR.Part #
1206W4J0226T5E
JLCPCB Part #
C270899
Description
-55℃~+155℃ 200V 22MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS