HP05W3F100LT5E
MFR.Part #
HP05W3F100LT5E
JLCPCB Part #
C270842
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS