0402WGF8250TCE
MFR.Part #
0402WGF8250TCE
JLCPCB Part #
C270580
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS