MOR02SJ0272A10
MFR.Part #
MOR02SJ0272A10
JLCPCB Part #
C24157418
Description
2.7kΩ 2W 350V Metal Oxide Film Resistor ±5% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS