R3132Q29EC-TR-FE
MFR.Part #
R3132Q29EC-TR-FE
JLCPCB Part #
C2468320
Package
SC-82AB
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 2.9V 240ms 800mV~6V Active Low No Push-pull Voltage Detector Yes SC-82AB Supervisor and Reset ICs ROHS