R3111N111A-TR-FE
Extended
Manufacturer
Nisshinbo Micro Devices Inc.
MFR.Part #
R3111N111A-TR-FE
JLCPCB Part #
C2460633
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.1V 100us 700mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS