AHA336M63G24T-F
MFR.Part #
AHA336M63G24T-F
JLCPCB Part #
C2443121
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 33uF 45mA@120Hz 63V 9Ω@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS