AVS107M06C12T-F
MFR.Part #
AVS107M06C12T-F
JLCPCB Part #
C2443009
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 47mA@120Hz 5.4mm 5.8Ω@120Hz 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS