AVEZ107M06D16T-F
MFR.Part #
AVEZ107M06D16T-F
JLCPCB Part #
C2443008
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 136mA@120Hz 6.3V 850mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS