MF151R308M4EP0CST0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
MF151R308M4EP0CST0
JLCPCB Part #
C261471
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+155℃ 1.3Ω 7.5mm 8A ±20% 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS