1206W4F120LT5E
MFR.Part #
1206W4F120LT5E
JLCPCB Part #
C24435
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS