RC-02W753JT
MFR.Part #
RC-02W753JT
JLCPCB Part #
C258139
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS