MMSZ5250BS
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
MMSZ5250BS
JLCPCB Part #
C2131
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 19V~21V 200mW 20V 25Ω 600Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS