TC0525B390JT5G
MFR.Part #
TC0525B390JT5G
JLCPCB Part #
C22811205
Description
125mW 39Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS