0805W4J075LT5E
MFR.Part #
0805W4J075LT5E
JLCPCB Part #
C247586
Description
250mW 75mΩ SMD ±5% ±800ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS