1206W3J039LT5E
MFR.Part #
1206W3J039LT5E
JLCPCB Part #
C247534
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 39mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS