1206W3J040LT5E
MFR.Part #
1206W3J040LT5E
JLCPCB Part #
C247533
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 40mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS