1206W4F412KT5E
MFR.Part #
1206W4F412KT5E
JLCPCB Part #
C247492
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS