1206W4F825KT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F825KT5E
JLCPCB Part #
C247467
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS