1206W4F154JT5E
MFR.Part #
1206W4F154JT5E
JLCPCB Part #
C247375
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS