1206W4F169JT5E
MFR.Part #
1206W4F169JT5E
JLCPCB Part #
C247370
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS