1206W4F9312T5E
MFR.Part #
1206W4F9312T5E
JLCPCB Part #
C247170
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS