1206W4J0435T5E
MFR.Part #
1206W4J0435T5E
JLCPCB Part #
C247145
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS