0805W8F154KT5E
MFR.Part #
0805W8F154KT5E
JLCPCB Part #
C247109
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS