0805W8J0126T5E
MFR.Part #
0805W8J0126T5E
JLCPCB Part #
C247062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12MΩ 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS