0805W8F1433T5E
MFR.Part #
0805W8F1433T5E
JLCPCB Part #
C247044
Description
-55℃~+155℃ 125mW 143kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS