0805W8F3572T5E
MFR.Part #
0805W8F3572T5E
JLCPCB Part #
C247032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS