0201WMF7682TCE
MFR.Part #
0201WMF7682TCE
JLCPCB Part #
C246871
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS