JK-SMD0603-003-24
MFR.Part #
JK-SMD0603-003-24
JLCPCB Part #
C22462846
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.05mm 1.85mm 1mm 1s 24V 30mA 40A 500mW 65Ω 6Ω 90mA 0603 Resettable Fuses ROHS