0603WAF2213T5E
MFR.Part #
0603WAF2213T5E
JLCPCB Part #
C23341
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS