MMU01020C3323FB300
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMU01020C3323FB300
JLCPCB Part #
C22414677
Package
MELF
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 332kΩ ±1% ±50ppm/℃ MELF Chip Resistor - Surface Mount ROHS