IDWD120E65E7XKSA1
MFR.Part #
IDWD120E65E7XKSA1
JLCPCB Part #
C22408502
Package
TO-247-2
Description
-40℃~+175℃ 2.1V@120A 20uA@650V 650V TO-247-2 Diodes - General Purpose ROHS