KH-6X6X8.5H-B2J-FS
MFR.Part #
KH-6X6X8.5H-B2J-FS
JLCPCB Part #
C22392441
Package
Plugin,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 50mA 6.2mm 6.2mm 8.5mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 插件,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS