ACS724LLCTR-10AB-T
Extended
Manufacturer
Slkor(SLKORMICRO Elec.)
MFR.Part #
ACS724LLCTR-10AB-T
JLCPCB Part #
C22392330
Package
SOP-8
Description
-40℃~+150℃ 1.5mΩ 120kHz 200mV/A 4us 5V Support ±10A SOP-8 Current Sensors ROHS