H1OEL89CSC-SUGYLC-26M
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
H1OEL89CSC-SUGYLC-26M
JLCPCB Part #
C22391845
Package
HC-49S
Description
-20℃~+70℃ 20pF 26MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS