0603WAF7153T5E
MFR.Part #
0603WAF7153T5E
JLCPCB Part #
C23237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 715kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS