0603WAF348JT5E
MFR.Part #
0603WAF348JT5E
JLCPCB Part #
C23142
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS